روز نوشت های یک مهندس

در ژرفـنـای اقـیـانـوس آگـاهـی، هـمـچـون رودی کـوچـک امـا جـاری و زلـالـم تـا دریـا شـدن هـمـچـنـان نـیـازمـنـد قـطـره هـای سـخـاوتـمـنـد بـارانـم.

دوستان من

اصولا پیدا کردن یک وبلاگ فارسی زنده و پویا که همچنان سرپا مونده باشه کار سختیه. اونم در فضای کنونی که خیلی از وبلاگ‌نویس‌های خوب این روزها دیگه دل و دماغ نوشتن ندارن. شبکه‌های اجتماعی و اپ‌های پیام‌رسان و مواردی از این دست هم در کاهش تعداد وبلاگ‌های فارسی به قدر کافی دخیل بودن. با تمام وجود قبول دارم که در این دوره و زمانه بلاگر ماندن همت می‌خواد...

ولی با این همه، هنوز هم هستند وبلاگ‌نویس‌هایی که نوشتن در کنج آرام اتاق را به گم شدن در هیاهوی محتوای سطحی رسانه‌های نوظهور ترجیح می‌دهند.

به همین خاطر این صفحه رو به معرفی وبلاگ‌های جدید و کهنه‌ای اختصاص داده ام که خودم مرتبا آن‌ها را می‌خوانم و دنبال می‌کنم.

البته طبیعی است که این لیست هم مدام دچار تغییر و تحول خواهد شد. گاهی برخی بلاگ‌ها حذف و چند بلاگ جدید به آن اضافه می‌گردد. پس یادتون باشه هر از گاهی دوباره به این صفحه سر بزنید :)

 

 

وبلاگ های شخصی:

 

وبسایت ها:

احمد حیدری هستم. یه برنامه نویس و طراح سایت که نمیدونم چرا، ولی یه حسی بهم گفت بعد از 10 سال طراحی سایت و کار و بدست آوردن تجربه های تلخ و شیرین بسیار در زندگیم یک وبلاگ ساده جاش خالیه. واسه همین تصمیم گرفتم ایجادش کنم و اتفاقات روزمره ام رو داخلش بنوسیم تا آیندگان رو ارجاع بدم بهش!
Based On Erfan Theme طراحی شده با عشق به انضمام کمی خلاقیت توسط: احمد حیدری - (کپی قالب و محتوای آن کاملا آزاد است...)